Dominantní černobílé obrazy hlavních měst jsou víceúčelové

Černobílé obrazy s motivy hlavních měst patří právem mezi nejoblíbenější motivy ze všech nabízených. Zajímavé motivy panoramatu či známých budov hlavních měst Evropy a celého světa nabízejí až snový dojem, který je doprovázen vkusem a vhodným dekoračním doplňkem bytu.

Takový motiv je vhodný do všech místností. Nejméně se hodí do dětského pokoje, ale i některé dětské motivy využívají zobrazení známých měst či jejich částí. V černobílém provedení takové obrazy působí až tajemně a mnohem víc skutečně než obrazy barevné.

Pověste si na zeď obraz s motivem Paříže či New Yorku

Obrazy hlavních měst jsou z pochopitelných důvodů mnohem oblíbenější než motivy neznámých a vedlejších oblastí. Z tohoto důvodu zobrazují černobílé obrazy měst známé budovy, které se v daném městě nacházejí.

Černobílý obraz Paříže ve většině případů zobrazuje Eiffelovu věž. Může se jednat o dominantu obraz ale také o doplněk v pozadí. V obou případech ale není na pochybách, že se jedná o hlavní město Francie a právě Paříž patří k nejoblíbenějším motivům měst pro obrazy a fotografie.

V moderních domácnostech se zase skvěle vyjímá noční pohled na mrakodrapy, které jsou typické pro černobílý obraz New York. Mezi motivy New Yorku nechybí ani známé mosty nebo retro zobrazení automobilů a cizích osob.

Největší prostor při výběru motivu nabízí ovšem černobílý obraz Londýn, který si na množství veřejně známých objektů rozhodně nemůže stěžovat. Hlavní město Anglie se honosí řadou historických památek, které v černobílém provedení vypadají ještě tajemněji a opravdověji.

Černobílé obrazy mohou využívat i pestré barvy

Speciální úpravou černobílých obrazů lze dosáhnout velmi atraktivního oživení, které při výběru motivů začíná postupně převládat. Jedná se o kombinaci barevných předmětů v černobílých obrazech. Velmi často se tento efekt používá právě u motivů hlavních měst různých států. Výsledný motiv zobrazuje černobílé okolí včetně budov a barevně je zobrazena pouze nejdůležitější část obrazu. I takový styl ovšem zapadá mezi černobílé obrazy.

Prohlédnout nabídku černobílých obrazů