Vícedílné černobílé obrazy využijete i v malých místnostech

Seskupení vícedílných obrazů jsou pro moderní prostředí ideální možností, jak dát uměleckému dílu vyniknout a vytvořit nový styl atmosféry v domácnosti. Pocitově tyto obrazy působí pozitivně a mohou podnítit fantazii i pracovní výkony.

Po umělecké stránce s ohledem na dekorační schopnosti jsou vícedílné černobílé obrazy hlavně pro zaplnění nesouměrného prostoru, který by šlo zaplnit již jen dominantním obrazem velkých rozměrů. Stěna zaplněná obrazem po celém svém prostoru nepůsobí příliš útulně.

Vícedílné černobílé obrazy nabízejí zásadní změnu

Místo dvoumetrových obrazů proto raději zvolte třídílné černobílé obrazy, které lze také sehnat v různých rozměrech jednotlivých dílů ale výsledek je mnohem originálnější a také vkusnější. U některých vícedílných obrazů také můžete experimentovat s usazením jednotlivých dílů. V černobílém provedení pak vícedílné obrazy vyniknou mnohem výrazněji.

Vícedílné obrazy v černobílém provedení můžete umístit prakticky do všech místností v bytě. V obývacím pokoji jsou velmi vkusné a v ložnici mohou působit uklidňujícím dojmem. Černobílé obrazy totiž mají moc prohloubit pocity ukryté v motivech klasických barevných obrazů. Mohou být tedy víc melancholické, tajemné i podmanivé.

Černobílé vícedílné obrazy působí dvakrát

Motivy černobílých obrazů jsou různorodé. Ve vícedílném provedení má většinou černobílý obraz přírodní motiv. Mezi nejčastější volby patří krajinky i detailní záběry zvířat či květin.

Černobílý obraz květin má výhodu v několikanásobném pojetí. Můžete zvolit třídílné až sedmidílné obrazy, jelikož motivy květin na sebe vždy perfektně navazují. Navíc můžete experimentovat i s usazením jednotlivých dílů obrazu.

Nezapomínejte při výběru vícedílných černobílých obrazů na jejich dvojnásobnou moc. Můžete tedy pracovat nejen s černobílými motivy, ale také s vícedílným rozdělením, které můžete pojmout podle prostoru i vlastního vkusu.

Prohlédnout nabídku černobílých obrazů